Консультация, Бронирование

Детский лагерь ProfyCamp

Расположение: с.Осмолода, Івано-Франківська обл.
Возраст: 7-17 лет
Смена Даты 2017 Стоимость, грн
1-Ожидается
2-Ожидается
3-Ожидается

Онлайн заказ

x

Стоимость от: 850 грн
097-681-05-10
050-753-43-48
Трансфер Киев-Лагерь-Киев - 700 грн.
Услуга бесплатная

Представляємо вам унікальний проект, який несе в собі життя в нестандартних умовах на чистому повітрі і найбільш ефективно готує дитину до дорослого життя, до відповідальності, вчить справжній дружбі!
Ми використовуємо унікальні технології, розроблені молодими, нестандартно мислячими професіоналами, охочими передати свій досвід і знання молодому поколінню.
З нами, дитина навчитися жити в природніх умовах, орієнтування на місцевості, пересуватися за допомогою плав. засобів, основам слідопитства, буде вміти розбивати табір, ознайомиться з їстівними і неїстівними дарами природи, ловити рибу, взаємодіяти в команді, навчиться обирати правильні життєві цінності, знайде справжніх друзів.
Ви здивуєтесь, помітивши зміни в дитині після її повернення, адже перед вами буде стояти людина з особистісними якостями та вміннями, такими як чесність з собою та оточуючими, сміливість, витривалість, відповідальність, принциповість у вчинках, вміння домовлятись, слухати та чути.
Спробуйте і ви не пошкодуєте у виборі табору! Нескінченні спогади вашої дитини довгими зимовими вечорами допоможуть вам зрозуміти, якою особистістю виросте ваша дитина та ким вона вже стала!

Учасників чекає Святкування Нового року та Різдва Христового в етнічному стилі. Хлопці навчаться виготовляти стародавні знаряддя праці у справжній кузні, а дівчат чекають цікаві майстерні жіночності. Усе це у Карпатах на базі відпочинку "Кедрові палати". Немаловажливим моментом є те, що діти будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Кожний може прийняти участь у всіх трьох змінах, які за своїм наповненням кардинально відрізняються одна від одної. В рамках нашої програми, всі бажаючі батьки можуть приєднатися до своїх дітей та відсвяткувати Новий рік в таборі ProfyCamp.

Безпека:

 • вихованням дітей в таборі займаються досвідчені інструктори та куратори;
 • на кожних 4-5 дітей приходиться 1 дорослий;
 • база під постійною охороною;
 • курорт знаходиться 88 км від міста;
 • на базі знаходиться постійно діючий медик.

Інфраструктура:

 • Місця відомі своїми цілющими мінеральними водами насиченими лікувальними сірчано-йодистими мінеральними джерелами;
 • Велика кількість музеїв;
 • Гірська річка;
 • Велика територія, віддаленість від населених пунктів, доріг і підприємств;
 • Великий кінотеатр;
 • Майданчик для занять на відкритому повітрі;
 • Територія обгорожена і охороняється.

Проживання:

Проживання у кімнатах по 2 чол.

Харчування:

5ти разове харчування.

Программа

Учасників Зимової Зміни чекає Святкування Нового року та Різдва Христового в етнічному стилі. Хлопці навчаться виготовляти стародавні знаряддя праці у справжній кузні, а дівчат чекають цікаві майстерні жіночності. Усе це у Карпатах на базі відпочинку "Кедрові палати". Немаловажливим моментом є те, що діти будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Кожний може прийняти участь у всіх трьох змінах, які за своїм наповненням кардинально відрізняються одна від одної. В рамках нашої програми, всі бажаючі батьки можуть приєднатися до своїх дітей та відсвяткувати Новий рік в таборі ProfyCamp.
"Зимове диво" - це Карпатська, активна, захоплюючо-пізнавальна пригода з особливим духом і настроєм, що дозволяє доторкнутися до природи, історії, віковим традиціям і мистецтву народів нашої Батьківщини.
Діти візьмуть участь у святкуванні Новорічних свят, дружнім колективом підготовлять святкування Нового року та Різдва, самі виготовлять оригінальні ялинкові прикраси. Важливо, що вони будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Гуляння, зимові рухливі ігри, казкова обстановка, чудеса і приємні сюрпризи - все це в нашій програмі. Тиждень діти проведуть в казковій, новорічній, зимовій казці!
Але на разом з цим основна частина програми присвячена ремісництву в етнічному стилі, а саме для хлопців ковка у справжній кузні, виготовлення знарядь праці з природних матеріалів, елементи самозбереження в зимовому лісі, виготовлення стародавніх оберегів! А дівчат чекають майстерні жіночності, таємниці маленької леді.

Смена Даты 2017 Стоимость, грн
1-Ожидается
2-Ожидается
3-Ожидается

В стоимость не включено

 • ж/д трансфер до/из г. Ивано-Франковск
 • дополнительные услуги
 • личные расходы
Контакты

ProfyCamp


+38(097) 681 05 10
+38(050) 753 43 48
profycamp@gmail.com

Мы являемся активными пользователями социальних сетей!

Комментарии для сайта Cackle

Будем рады вам:

Поделиться с друзьями

Список необходимых документов

1. Медицинская карта сохранить

2. Анкета для лагеря сохранить

Правила оформления

Медкарта заполняется в любом медицинском учреждении, врачом педиатром либо участковым терапевтом. Важно учесть и заполнить все установленные пункты документа. Обязательно наличие всех необходимых печатей и подписей. Раздел эпидемиологического окружения заполняет участковый терапевт либо районная СЭС.

Анкета заполняется родителями и берется в лагерь вместе с медкартой и копией свидетельства о рождении. Допускается замена данного бланка медкарты стандартными бланками медицинского учреждения или врача.