Консультація, бронювання:

+38 096 733 00 51

Заходьте до нас:
Поділитись з друзями:
УКР

Дитячий табір ProfyCamp

0 Оценка

Заходьте до нас:

Поділитись з друзями:

Розташування: с.Осмолода, Івано-Франківська обл.
Вік: 7-17 років
Зміна Дати Вартість, грн
1 - очікується
2 - очікується
3 - очікується
Ціна від: 850 грн

Де купити:

ProfyCamp

097-681-05-10
050-753-43-48

м. Київ. вул. Григорія Сковороди 6, офіс 45 (Поділ)

Можливість купити онлайн з будь-якого міста

Про табір

Представляємо вам унікальний проект, який несе в собі життя в нестандартних умовах на чистому повітрі і найбільш ефективно готує дитину до дорослого життя, до відповідальності, вчить справжній дружбі!
Ми використовуємо унікальні технології, розроблені молодими, нестандартно мислячими професіоналами, охочими передати свій досвід і знання молодому поколінню.
З нами, дитина навчитися жити в природніх умовах, орієнтування на місцевості, пересуватися за допомогою плав. засобів, основам слідопитства, буде вміти розбивати табір, ознайомиться з їстівними і неїстівними дарами природи, ловити рибу, взаємодіяти в команді, навчиться обирати правильні життєві цінності, знайде справжніх друзів.
Ви здивуєтесь, помітивши зміни в дитині після її повернення, адже перед вами буде стояти людина з особистісними якостями та вміннями, такими як чесність з собою та оточуючими, сміливість, витривалість, відповідальність, принциповість у вчинках, вміння домовлятись, слухати та чути.
Спробуйте і ви не пошкодуєте у виборі табору! Нескінченні спогади вашої дитини довгими зимовими вечорами допоможуть вам зрозуміти, якою особистістю виросте ваша дитина та ким вона вже стала!

Учасників чекає Святкування Нового року та Різдва Христового в етнічному стилі. Хлопці навчаться виготовляти стародавні знаряддя праці у справжній кузні, а дівчат чекають цікаві майстерні жіночності. Усе це у Карпатах на базі відпочинку "Кедрові палати". Немаловажливим моментом є те, що діти будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Кожний може прийняти участь у всіх трьох змінах, які за своїм наповненням кардинально відрізняються одна від одної. В рамках нашої програми, всі бажаючі батьки можуть приєднатися до своїх дітей та відсвяткувати Новий рік в таборі ProfyCamp.

Безпека:

 • вихованням дітей в таборі займаються досвідчені інструктори та куратори;
 • на кожних 4-5 дітей приходиться 1 дорослий;
 • база під постійною охороною;
 • курорт знаходиться 88 км від міста;
 • на базі знаходиться постійно діючий медик.

Купити путівку в дитячий табір ProfyCamp можна на нашому порталі, оформивши заявку.

Інфраструктура:

 • Місця відомі своїми цілющими мінеральними водами насиченими лікувальними сірчано-йодистими мінеральними джерелами;
 • Велика кількість музеїв;
 • Гірська річка;
 • Велика територія, віддаленість від населених пунктів, доріг і підприємств;
 • Великий кінотеатр;
 • Майданчик для занять на відкритому повітрі;
 • Територія обгорожена і охороняється.

Проживання:

Проживання у кімнатах по 2 чол.

Харчування:

5ти разове харчування.

Програма

Учасників Зимової Зміни чекає Святкування Нового року та Різдва Христового в етнічному стилі. Хлопці навчаться виготовляти стародавні знаряддя праці у справжній кузні, а дівчат чекають цікаві майстерні жіночності. Усе це у Карпатах на базі відпочинку "Кедрові палати". Немаловажливим моментом є те, що діти будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Кожний може прийняти участь у всіх трьох змінах, які за своїм наповненням кардинально відрізняються одна від одної. В рамках нашої програми, всі бажаючі батьки можуть приєднатися до своїх дітей та відсвяткувати Новий рік в таборі ProfyCamp.
"Зимове диво" - це Карпатська, активна, захоплюючо-пізнавальна пригода з особливим духом і настроєм, що дозволяє доторкнутися до природи, історії, віковим традиціям і мистецтву народів нашої Батьківщини.
Діти візьмуть участь у святкуванні Новорічних свят, дружнім колективом підготовлять святкування Нового року та Різдва, самі виготовлять оригінальні ялинкові прикраси. Важливо, що вони будуть не німими спостерігачами, а творцями Новорічного дива. Гуляння, зимові рухливі ігри, казкова обстановка, чудеса і приємні сюрпризи - все це в нашій програмі. Тиждень діти проведуть в казковій, новорічній, зимовій казці!
Але на разом з цим основна частина програми присвячена ремісництву в етнічному стилі, а саме для хлопців ковка у справжній кузні, виготовлення знарядь праці з природних матеріалів, елементи самозбереження в зимовому лісі, виготовлення стародавніх оберегів! А дівчат чекають майстерні жіночності, таємниці маленької леді.

Зміна Дати Вартість, грн
1 - очікується
2 - очікується
3 - очікується

У вартість не включено

- * ж / д трансфер до / з м Івано-Франківськ

 • додаткові послуги
 • особисті витрати
Контакти

ProfyCamp


+38 (097) 681 05 10
+38 (050) 753 43 48
profycamp@gmail.com

Комментарии для сайта Cackl e

Наверх