Зимові канікули

Консультація, бронювання:

+38 096 733 00 51

Заходьте до нас:
Поділитись з друзями:
УКР

Зимові канікули

Чекайте нові зимові пропозиції від дитячих таборів


Табір на зимові канікули для підлітків і дітей допоможе хлопцям підняти свій імунітет і зміцнити здоров’я. Режим дня, збалансоване харчування, смачні, корисні і тільки натуральні продукти, заняття спортом, та й просто психологічна розслабленість - все це допоможе вашим дітям набратися сил за зимові канікули, і без застуд та інших недуг пройти крізь залишок зими з її морозами і вітрами.

Всі діти дуже чекають зиму. Адже це Новий рік і Різдво, з їх подарунками, сніг і замети, катання на санках і лижах, а найголовніше - це прихід зимових канікул. А для батьків це нова суєта, адже потрібно якось організувати дитячий відпочинок на зимові канікули так, що б дитина не знаходилася без нагляду, не псував зір перед моніторами комп’ютерів, а поєднував у відпочинку веселощі, активність і розвиток, при цьому, весь час перебуваючи під наглядом відповідальних дорослих.

Позаду половина навчального року, яка забрала разом із заняттями багато сил і енергії дитини, а попереду не тільки шість місяців навчання, але і велика частина зими, що вимагає від хлопців здоров’я і міцного імунітету. Саме тому відправити дитину в дитячий табір на зимові канікули - це відмінна можливість довірити його професіоналам, зміцнити його здоров’я і подарувати маленькому чаду масу вражень і веселощів.
Досвідчені інструктори і вожаті допоможуть дітям завжди весело проводити час, граючи в активні ігри або займаючись спортом, і ні на мить не випустять дітей з поля зору. Професійні педагоги докладуть усіх зусиль, щоб хлопці не втратили отримані знання і з новими зусиллями і вміннями приступили до навчання. Кваліфіковані психологи потурбуються про емоційно правильної і здоровій атмосфері в колективі.

Наверх